Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Przechowywanie karmy dla psów

Przechowywanie karmy dla psów – aby pozostawała świeża

Karmę dla psów i nasze produkty spożywcze łączy jedna rzecz: jeśli nie zostaną odpowiednio zapakowane, szybko się zepsują lub przyciągną niepożądane mikroorganizmy. Ponadto zapach niektórych karm jest wprawdzie anielską wonią dla psiego nosa, jednak wielu ludzi doprowadza do łez, zwłaszcza jeśli pomyślą o żwaczach. Praktycznym rozwiązaniem – nie tylko poza domem – są różnego rodzaju pojemniki na karmę dla psów ułatwiające transport pokarmu. Służące do przechowywania karmy systemy opakowaniowe, które zapewniają świeżość, higienę i doskonale zapobiegają wydostawaniu się zapachów, są nieodzownym rozwiązaniem w każdym domu. Dostępne są różne modele odpowiednie dla każdego rodzaju karmy i zastosowania.

Puszki na ciasteczka i pojemniki na karmę dla psów

Większości posiadaczy psów nieobca jest sytuacja, w której podczas nieostrożnego otwierania opakowania karma wypada na podłogę, a opakowania nie da się już zamknąć. Odpowiednie pojemniki, do których można przesypać karmę od razu po otwarciu opakowania, pozwolą Państwu zaoszczędzić nerwów. Ponadto dekoracyjne puszki i pudełka utrudnią niektórym wyjątkowo sprytnym psom niepożądaną samoobsługę. Czy to klasyczna „puszka na ciasteczka” z pokrywką, czy pojemnik z dozownikiem – pudełka z tworzywa i stali szlachetnej doskonale utrzymają świeżość przekąsek i suchej karmy. Jeśli odpowiadają Państwo za żywienie większej liczby milusińskich, warto pomyśleć o pojemniku na karmę dla psów większych rozmiarów. Takie kontenery mają dużą pojemność, zapobiegają rozchodzeniu się zapachu karmy i są łatwe w pielęgnacji. Odporne na warunki pogodowe i szczelnie zamykające się pojemniki mogą być przechowywane również poza mieszkaniem, na przykład w piwnicy lub w garażu. Jeśli kontener będzie często zmieniał swoje miejsce, najlepiej wybrać model na rolkach.

Lodówka i prowiant

Z mokrą karmą często wiąże się ten problem, że zwierzę za jednym razem nie zjada całej zawartości puszki. Żeby reszta nie uległa zepsuciu, należy włożyć ją do lodówki. Ale kto chciałby przechowywać otwartą puszkę z karmą bezpośrednio obok mleka i warzyw? Praktyczne plastikowe pokrywki na puszkę są doskonałym rozwiązaniem. Mają różne standardowe średnice i z łatwością można je nałożyć na otwartą puszkę. W ten sposób otwarta konserwa staje się pojemnikiem utrzymującym świeżość. Oczywiście przechowywanie psiej karmy jest istotną kwestią również poza domem. Podczas podróży, wycieczek lub treningów mniej ważne jest utrzymanie świeżości, na pierwszy plan wysuwa się natomiast transport smakołyków i przekąsek. Sprawdzonym sposobem są wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości torebki i puszki, które można przymocować do paska lub nosić za uchwyt. W ten sposób karma będzie w zasięgu ręki zawsze wtedy, kiedy Państwa pies poczuje głód.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 10 odpowiedzi.