Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Zabawki edukacyjne dla psa

Zabawa i rozrywka są dla każdego psa niezwykle ważne i potrzebne dla odpowiedniego rozwoju. Są również świetnym sposobem na nudę lub stres pojawiający się pod nieobecność właściciela. W naszym sklepie internetowym dostępne są także zabawki edukacyjne dla psów. Pupil może się nimi bawić samodzielnie i np. rozwiązywać zadanie w celu wyciągnięcia z nich przysmaku. Takie zabawki są bardzo często wykorzystywane przez specjalistów. Warto pamiętać, że wspólne zabawy z właścicielem są świetną okazją do zacieśnienia więzi.

Inteligentna zabawka dla psa – piłka na smakołyki

Jedną z najpopularniejszych zabawek edukacyjnych dla pupili jest piłka, w której można schować przysmaki. W zależności od poziomu trudności, można postawić na mniejsze lub większe otwory. Taka zabawka uczy oraz zwiększa możliwości myślenia przyczynowo-skutkowego u psa. Poza tym jest świetnym sposobem na nudę pod nieobecność właściciela!

W sklepie internetowym MAXI ZOO znajdziesz między innymi piłkę marki KONG. Została ona wykonana z wytrzymałego, naturalnego kauczuku. Zabawka jest dostępna w dwóch rozmiarach: S- dla psów do 16 kg oraz M/L dla większych czworonogów.

Zabawka edukacyjna dla psa – wyrzutnia piłek

Jeżeli Twój czworonożny przyjaciel uwielbia aportować, biegać i gonić piłki automatyczna wyrzutnia piłek to świetny pomysł na prezent! Sprawdza się w domu, podczas spacerów na świeżym powietrzu lub pod nieobecność właściciela.

W naszym sklepie internetowym MAXI ZOO znajdziesz między innymi automatyczną wyrzutnię piłek iFetch. Z łatwością ustawisz odległość wyrzutu. To świetna zabawa zarówno dla psa, jak i właściciela.

Wybór zabawki edukacyjnej dla psa – na co zwrócić szczególną uwagę?

Podczas wybierania zabawki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jednym z nich jest stopień trudności. Pupil, który wykazuje się żywym usposobieniem, szybko znudzi się, jeśli zabawka będzie wymagała od niego zbyt dużego zaangażowania. Pamiętaj o tym i wybierz produkt, mając na uwadze osobowość swojego czworonożnego pupila. Poza tym rozmiar zabawki powinien być odpowiednio dostosowany do wielkości psa.

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 15 odpowiedzi.