Bezpłatna wysyłka     osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Duży  asortyment
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Zgłoś się do bezpłatnego newslettera Maxi Zoo

Subskrybując Newsletter Maxi Zoo, otrzymasz 10% rabatu na następne zakupy.

Co jeszcze zyskasz?

  • Dostęp do ekskluzywnych promocji
  • Praktyczne porady i wskazówki
  • Wyjątkowe niespodzianki urodzinowe

Tutaj można się zarejestrować do newslettera Maxi Zoo:

  •  

Co należy zrobić po zapisaniu się do Newslettera?

Po zapisaniu się do Newslettera (czyli po kliknięciu przycisku „ZAPISZ SIĘ”) wyślemy wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia. Następnie prześlemy kupon zniżkowy o wartości 10%. Jeśli potwierdzisz zapisanie się do Newslettera, będziemy regularnie wysyłać Newsletter Maxi Zoo. Dodatkowo możesz wybrać swoje indywidualne ustawienia Newslettera. W każdej chwili możesz ponadto zrezygnować z jego otrzymywania. Łącze rezygnacji znajdziesz w każdym Newsletterze Maxi Zoo.

²Wszystkie oferty sklepu zawarte w Newsletterze Maxi Zoo to niewiążące ceny sugerowane i obowiązują one wyłącznie w sklepach Maxi Zoo w Polsce, których dana oferta dotyczy. W przypadku zamówienia w sklepie internetowym Maxi Zoo towar może zostać wysłany wyłącznie do Polski.

³Kupon otrzymasz wyłącznie, jeśli zasubskrybujesz Newsletter Maxi Zoo po raz pierwszy. Wyślemy go w oddzielnej wiadomości e-mail. Kupon jest jednorazowy i można go zrealizować w sklepie internetowym od wartości zamówienia wynoszące 69 PLN. Kupon nie obowiązuje w przypadku zakupu książek i/lub gazet i nie można go łączyć z innymi kuponami.

Z subskrypcji Newslettera można zrezygnować w każdej chwili. Twoje dane nie są przekazywane stronom trzecim.