Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze
10% rabatu z Newsletterem
Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze

Formy wysyłki i płatności

Koszty wysyłki

  • Dostarczanie produktów dokonywane jest tylko na terenie kraju.
  • Czas dostawy produktów na terenie Polski wynosi od 1 do 4 dni roboczych dla zamówień do godziny 16.
  • Wysyłka dla zamówień o wartości minimum 139 zł jest bezpłatna.  Koszt dostawy dla zamówień poniżej 139 zł wynosi 20 zł. Dostawy są możliwe tylko na terenie Polski.

Opcje płatności

Dla Państwa wygody umożliwiamy bezpieczną płatność poniższymi metodami:

  • Przelewy24
  • Pobranie
  • Karta kredytowa
  • PayPal
  • Płatność z wykorzystaniem punktów PAYBACK

 

Płatność przez Przelewy24

Dokonując płatności zostaniesz przekierowany do systemu płatności internetowych Przelewy24. W portalu Przelewy24 należy wybrać bank świadczący na Twoją rzecz usługi bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej należy potwierdzić płatność za zamówione produkty oraz oczekiwać na ponowne przekierowanie na stronę sklepu internetowego Maxizoo, nie zamykając okna przeglądarki w portalu Przelewy24. Co do zasady płatność zostaje zaksięgowana na rachunku sklepu internetowego Maxizoo w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu przez portal Przelewy24.

 

Płatność kartą kredytową

W przypadku płatności kartą kredytową, obciążenie zostanie dokonane w terminie jednego tygodnia po nadaniu zamówienia. Możliwa jest płatność kartą VISA lub MasterCard.

 

Płatność przy odbiorze

Płatność jest możliwa bezpośredniu podczas dostawy u kuriera DHL. Płatność jest możliwa tylko gotówką.

 

 

Płatność PayPal

Płatność przez PayPal jest wygodna i bezpieczna. Możesz skorzystać z PayPal w Maxizoo i dokonać płatności w łatwy sposób za pomocą dwóch kliknięć. Jako klient PayPal, korzystasz w Maxizoo z ochrony klienta oferowanej przez PayPal.

 

Płatność z wykorzystaniem punktów PAYBACK

Mogą Państwo wykorzystać zgromadzone punkty już od minimalnej ilości 100 punktów (nie obowiązuje z metodą płatności za pobraniem). Podczas następnych zakupów Maxi Zoo warto zaoszczędzić pieniądze, zamienić zebrane punkty na atrakcyjne premie PAYBACK lub przekazać je w formie darowizny na projekty charytatywne PAYBACK.