Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.
OS_PL_Bracelet_Campaign_.LP_D_101.jpg

Bransoletka przyjaźni w ramach akcji "Przyjaźń Łączy - Wspólnie dla Zwierząt" 2020

Jednoczymy siły dla psów ratowniczych! Weź udział w akcji charytatywnej i wspieraj bohaterów na czterech łapach.

Angażowanie się na rzecz psów ratowniczych GOPR jest bardzo łatwe: począwszy od października klienci Maxi Zoo Polska mogą zrobić dobry uczynek - kupując bransoletkę przyjaźni. Te modne zawieszki są czymś więcej niż tylko ładną ozdobą – z każdą zakupioną bransoletką spełniasz życzenia zwierząt, ponieważ Maxi Zoo przekaże dochód ze sprzedaży bransoletek na wsparcie psów ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 
Nowość w tym roku – dostępna będzie także wersja bransoletki dla dzieci. W zeszłym roku klienci Maxi Zoo dowiedli, jak wielkie serce mają przyjaciele zwierząt w całej Polsce – w ramach akcji charytatywnej zebrano 120 000 złotych! Jest to jednocześnie największa jednorazowa kwota, która kiedykolwiek trafiła do Fundacji GOPR na ten cel. Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

Od października bransoletki są dostępne w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz w sklepie internetowym. Kup od razu dwie: jedną dla siebie, a drugą w prezencie – każda bransoletka się liczy! 
 
Mały gest - duży efekt!
DSC_0203.jpg

Rekordowy wynik akcji "Przyjaźń Łączy - Wspólnie dla Zwierząt 2019" na rzecz psów ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziękujemy za Państwa wsparcie - wspólnymi siłami dokonaliśmy czegoś naprawde wielkiego! W Polsce dochód w kwocie 120 000 zl. uzyskany ze sprzedaży każdej sztuki bransoletki przyjaźni został przekazanay na wsparcie psów ratowniczych GOPR! Takiej kwoty jeszcze nigdy nie udało sie osiągnąć!

Każdy kto wsparł akcję jest równiez uczestnikiem działań ratowniczych, ponieważ cała suma zostanie przeznaczona na szkolenie i treningi psów ratowniczych, na niezbędny sprzęt potrzebny do ratownia ludzkiego życia oraz na doposażenie placów treningowych.

Środki pozyskane z akcji „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” Fundacja GOPR przeznaczy na dalszą modernizację poligonu szkoleniowego dla psów w Rabce, szkolenia dla przewodników i sprzęt niezbędny do działań, jak również na leczenie zwierząt. Poprzez wzrost liczby szkoleń oraz dzięki wykorzystaniu zakupionego sprzętu, znacząco wzrósł poziom psich umiejętności. Jak podkreślają przedstawiciele Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR, rok 2019 jest niezwykle intensywny, co wynika przede wszystkim z liczby planowanych seminariów, egzaminów oraz innych form doskonalenia umiejętności dla psich ratowników i ich opiekunów.

W Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym pracuje obecnie 25 psów. Wśród psich ratowników dominują owczarki niemieckie, labradory i border collie. Statystyki GOPR pokazują, że najwięcej działań ratowniczych to akcje poszukiwawcze, w których psy odgrywają znaczącą rolę. 90% z nich kończy się odnalezieniem poszkodowanego, co jest sukcesem wszystkich ratowników biorących udział w działaniach, również tych czworonożnych. Ich odwaga, wytrzymałość, doskonały węch oraz zwinność są nieocenionym atutem podczas akcji ratowniczych w miejscach niebezpiecznych i trudnodostępnych. Jeden pies wykonuje na lawinisku pracę nawet 5–6 ratowników górskich.