Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze
10% rabatu z Newsletterem
Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze

Zdrowe i pyszne? Ależ oczywiście!

 

Co roku w Sylwestra wielu z nas robi to samo postanowienie noworoczne: żyć lepiej i zdrowiej. Pokażemy Ci, co jest naprawdę ważne, jeśli chodzi o zdrową i dostosowaną do gatunku karmę dla zwierząt. Czy BARF czy bezzbożowa – mamy odpowiednią karmę dla Twojego zwierzaka.

Odpowiednie żywienie dla Twojego psa

W okresie zimowym i świątecznym Twoje zwierzęta są często rozpieszczane dodatkowym jedzeniem. Efektem tego jest dodatkowy zimowy tłuszcz, który może zagrażać ich zdrowiu. Czy to karma bezzbożowa, czy karma o obniżonej zawartości tłuszczu, czy też BARF i suplementy diety – podpowiadamy, jak zdrowo rozpocząć rok.

Ein Hund frisst.

Co warto wiedzieć o żywieniu

Odpowiednie żywienie dla Twojego kota

W okresie zimowym i świątecznym Twoje zwierzęta są często rozpieszczane dodatkowym jedzeniem. Efektem tego jest dodatkowy zimowy tłuszcz, który może zagrażać ich zdrowiu. Czy to karma bezzbożowa, czy karma o obniżonej zawartości tłuszczu, czy też BARF i suplementy diety – podpowiadamy, jak zdrowo rozpocząć rok

Eine Katze frisst.

Co warto wiedzieć o żywieniu

Specjalne potrzeby? Nasza oferta VET

Zdrowie Twojego czworonożnego przyjaciela jest na pierwszym miejscu. Odkryj naszą szeroką gamę karm dietetycznych i dowiedz się więcej o tym, jak możesz najlepiej wspierać swojego psa lub kota z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, alergiami, nietolerancjami i innymi dolegliwościami. Nasz zespół weterynaryjny z przyjemnością pomoże i doradzi, aby Twój czworonożny przyjaciel jak najszybciej wrócił do zdrowia.

 

Odkry teraz