Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.
hund1_opt.jpg

Poradnik Maxi Zoo

Poradnik Maxi Zoo zawiera interesujące i pomocne informacje. Tutaj mogą Państwo na przykład poznać niezwykłe rasy i ich wyjątkowe cechy. Dowiedzą się Państwo, na co trzeba zwrócić uwagę, po raz pierwszy przynosząc kotka do domu lub czego potrzebuje Państwa szczenię. Poza tym w poradniku Maxi Zoo znajdą Państwo kreatywne propozycje ćwiczeń dla psa z nadwagą, wskazówki dotyczące zdrowia oraz mnóstwo wartych poznania informacji na temat prawidłowego żywienia i opieki nad Pupilem.

Poradnik dotyczący psów

hund-580-640_opt.jpg

W poradniku Maxi Zoo znajdą Państwo ważne informacje, jak zdziałać cuda i zapewnić zwierzakowi błyszczącą sierść. Wprowadzenia do treningów, pomysły na zabawę, wskazówki dotyczące żywienia i interesujące nowości dotyczące pielęgnacji sierści czekają na Państwa. Zapraszamy do lektury:

Poradnik dotyczący kotów

katze_neu_580-640.jpg

Dzięki poradnikowi Maxi Zoo zanurzą się Państwo jeszcze głębiej w cudowny świat kotów. Nauczą się Państwo języka futrzaków, uzyskają wskazówki dotyczące zdrowego żywienia i wiele pomysłów na gry i zabawy z kotem. Poniżej znajdą Państwo przydatne i pomocne informacje kategoriach: