Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.
katze_st_Startseite.jpg

Poradnik dotyczący kotów: cała masa informacji na temat cichutkich futrzaków

Jest tak wiele rzeczy do nauczenia się o tych zwinnych, tajemniczych myśliwych, ich naturze i szczególnej budowie ciała. Poradnik Maxi Zoo poświęcony kotom dostarczy Państwu wiadomości dotyczących kotów oraz nowinek z życia pięknych tygrysków, a także pokaże Państwu, dzięki jakiej karmie i jakiej pielęgnacji Państwa kot pozostanie zdrowy i zachowa kondycję. Najpiękniejsze rasy oraz ich cechy szczególne poznają Państwo dzięki ciekawym portretom zwierząt.

Kocie rasy – poradnik: Jak znaleźć kota odpowiedniego dla siebie?

Header Welche Katze small.jpg

Jaki kot do mnie pasuje? Tu można dowiedzieć się, jakie cechy charakteryzują poszczególne rasy kotów i na co należy uważać przy wyborze pupila!

Gdy kot oddaje mocz – znaczenie terenu a czystość

katze_revieransprüche_580-500.jpg
Kałuża na podłodze, zdradzieckie plamy na meblach i charakterystyczny nieprzyjemny zapach: Wszystko jasne - kocur przypomniał sobie o ludzkim pozerstwie i zostawił swoje znaki.

Tabela masy ciała kociąt: ile powinien ważyć Państwa kotek?

11-Gewichtstabelle-Kitten_kachel.jpg
W chwili urodzenia mały kotek jest naprawdę malutki — ale w ciągu kilku dni jego waga znacznie wzrasta. Jako opiekun kociąt mogą Państwo obserwować, jak rosną małe tygryski. Ale jaka masa ciała jest normalna i w jaki sposób futrzana kuleczka staje się dorosłym zwierzęciem o idealnej wadze? Tutaj poznają Państwo orientacyjne wartości i dowiedzą się, jak przebiega normalny wzrost wagi kota.

Czy szukają Państwo dalszych informacji dotyczących zwierząt?